Aç Kapa Çerçeve

Aç kapa çerçeve modern bir görünüm ile reklamınızın hedefine ulaşmasını sağlar. Dayanıklı çerçevelerimiz kaliteli alüminyum profillerden üretilmektedir.

Aç Kapa Çerçeve Fiyatları

Aç kapa çerçeve fiyatları açısından 2006’dan beri aç kapa çerçeve imalatı yaptığımızdan ötürü kaliteyi en uygun fiyatla sunan aç kapa çerçevesi firmasıyız.

Nasıl aç kapa çerçeve fiyat teklifi alırız?

ayreks@ayreks.com veya 05539501146 (WhatsApp) ile ürün isimleri ve miktarlarını bize gönderiniz. Size tüm sipariş bilgilerini içeren indirimli fiyat tekliflerimiz gönderilir.

Fiyatlarınız neden uygundur ve ürün kalitenizi etkiler mi?

Çünkü imalatçı firmayız. Maliyetleri en aza indirme potansiyelimiz bulunmaktadır. Garantimizi etkileyecek düzeyde asla kalitemizi bozmayız. Çerçevelerimiz köşe ve menteşe kısmından kolayca kırılan, arkası tamamen siyah çöp plastik tabanlı çerçevelerden değildir. Yüksek kaliteli plastik hammadde kullanmaktayız.

Aç kapa çerçevesi ürününüzde satış sonrası yedek malzeme desteğiniz var mı?

Evet. Çerçevelerin şeffaf koruyucuları zamanla çevre şartlarından dolayı eskimektedir. Sadece müşterilerimize yedek malzeme temin etmekteyiz.

İstenilen ölçülerde yapılabilir mi?

Sadece rondo köşeli afiş çerçevelerinde özel ebat üretimimiz vardır.

Rondo Köşe Alüminyum Aç Kapa Çerçeve

25 mm. eloksal aç kapa çerçeve profiline sahiptir. Arka zeminde kraft mukavva kullanılır. Standart aç kapa çerçeve modelimiz gümüş renklidir. İsteğe bağlı olarak farklı RAL renklerinde üretilebilir. Ürünler birlikte montaj için vida ve dübel verilmektedir. Ambalajlama istenilirse koli halinde veya tekli kutularda yapılır. İsteğe bağlı olarak çift taraflı bantla montaj yapılabilir.

Poster Ölçüleri (cm)
70×100, 50×70, 35×50, A1, A2, A3, A4, A5
Rondo Köşe Alüminyum Aç Kapa Çerçeve

Gönye Köşe Aç Kapa Çerçeve

Gönye Köşe Alüminyum Aç Kapa Çerçeve

25 mm. eloksal aç kapa çerçeve profili kullanılır. Arka zemininde kraft sert mukavva kullanılır. Standart aç kapa çerçeve modeli gümüş gri rengidir. İsteğe bağlı olarak farklı RAL renklerinde üretilebilir. Ürünler birlikte montaj için vida ve dübel verilmektedir. Ambalajlama istenilirse koli halinde veya tekli kutularda yapılır. Çift taraflı bantla da montaj yapılabilirsiniz.

Poster Ölçüleri (cm)
70×100, 50×70, 35×50, A1, A2, A3, A4, A5

70×100 Aç Kapa Çerçeve

70×100 çerçeve modelleri ürünün köşesine göre ayrılır. 70×100 boyutu yeni tercih edilmekte olan bir üründür.

50×70 Aç Kapa Çerçeve

Çıtçıtlı 50×70 çerçeve ürünümüzde yüksek kaliteli çelik yay kullanılmaktadır. Bu ürün çıt çıt 50×70 çerçeve, çıt çıtlı 50×70 çerçeve veya tiktak 50×70 çerçeve olarak da söylenmektedir. 50×70 çerçeve firmaları arasında Ayreks kalitesi ve zamanında teslimatıyla öne çıkmaktadır.

35×50 Aç Kapa Çerçeve

35×50 çerçeve pano maliyetleri yüksek olmasına rağmen 35×50 çerçeve pano fiyatları tarafımızdan mümkün olduğunca düşük tutulmaktadır. 35×50 çerçeveli pano plastik olanlara göre daha pahalı olmasına rağmen daha güzeldir. 35×50 çerçeve piyasada 25 mm kalınlıkta imal edilmektedir.

A1 Aç Kapa Çerçeve

A1 çerçeve büyük ebatlı olanlar arasında fiyat performaPoster ns açısından diğerlerine göre bir adım öne çıkmaktadır. A1 metal çerçeve olarak piyasada parlaklığı açısından alüminyum olan tercih edilmektedir.

A2 Aç Kapa Çerçeve

A2 çerçeve son zamanlarda plastik çerçeveler tarafından ikame edilmeye çalışılmasına rağmen a2 çerçeve poster için vazgeçilmezdir.

A3 Aç Kapa Çerçeve

Snapper çerçeve ya da diğer adıyla snap çerçeve ile ürünlerimiz arasında birçok benzerlikler vardır. Ayreks fiyatıyla rekabetsizdir. A3 çerçeve üreticileri arasında Ayreks, a3 çerçeve üretimi kapasitesini arttıran ender firmalardan birisidir.

A4 Aç Kapa Çerçeve

Ölçüler arasında en yaygın olanı a4 poster ebatıdır. a4 çerçeve metal rondo köşeli olanı en çok rağbet edilen üründür. Çerçeve A4 en ucuz Ayreks’te bulabilirsiniz. A4 çerçeve asansör içinde çok kullanışlıdır. Reklam ajanslarının en çok tercih ettiği çeşittir. A4 çerçeve avrupa yakasında üretimi maliyetler açısında yavaş yavaş kalkmaktadır. Zaten gerekte yoktur. Artık kargo ile her yere ulaştırılabilmektedir.

A5 Aç Kapa Çerçeve

Teknik şartnamesi tüm kamu kurumları tarafından istenmektedir. İstanbul Ankara İzmir Bursa Adana Kayseri Konya Ataşehir İkitelli Çağlayan Kadıköy Lüleburgaz il ve ilçelerinde özellikle istenmekte olup Ayreks olarak bu yerler dahil tüm Türkiye’ye kargo ile gönderebilmekteyiz. Özellikleri bakımından hala alternatifi bulunamayan bir çerçeve türüdür.