Açılır Kapanır Çerçeve A1 Rondo Köşe Alüminyum Fiyat

Açılır kapanır çerçeve a1 grubunda rondo köşe alüminyum çerçeve 60×85 ürünü poster afiş çerçevesi 60 85 fiyatları arasında en ucuzudur.

Açılır Kapanır Çerçeve

A1 rondo köşe alüminyum çerçeve fiyatları açısından 2006’dan beri açılır kapanır 60X85 rondo köşe alüminyum çerçeve imalatı yaptığımızdan dolayı en uygun A1 rondo çerçeve fiyatları sunan alüminyum çerçeve üreticisi firmasıyız.

Nasıl toptan fiyat teklifi alırız?

ayreks@ayreks.com veya 05539501146 (WhatsApp) ile ürün isimleri ve miktarlarını bize gönderiniz. Size tüm sipariş bilgilerini içeren indirimli fiyat tekliflerimiz gönderilir.

Fiyatlarınız neden uygundur ve ürün kalitesi etkilenir mi?

Çünkü imalatçı firmayız. Maliyetleri en aza indirme potansiyelimiz bulunmaktadır. Garantimizi etkileyecek düzeyde asla kalitemizi bozmayız. Çerçevelerimiz köşe ve menteşe kısmından kolayca kırılan, arkası tamamen siyah çöp plastik tabanlı çerçevelerden değildir. Yüksek kaliteli plastik hammadde kullanmaktayız.

A1 rondo çerçeve için satış sonrası yedek malzeme desteğiniz var mı?

Evet. Çerçevelerin şeffaf koruyucuları zamanla çevre şartlarından dolayı eskimektedir. Sadece müşterilerimize yedek malzeme temin etmekteyiz.

A1 Rondo Çerçeve Fiyatı İçin Tıklayınız

A1 alüminyum çerçeve 25 mm. eloksal alüminyum profile sahiptir. Arka zeminde sert kraft mukavva kullanılır. Standart A1 alüminyum rondo çerçeve modelimiz gümüş rengidir. İsteğe bağlı olarak farklı RAL renklerinde üretilebilir. Ürünler birlikte montaj için vida ve dübel verilmektedir. Ambalajlama istenilirse koli halinde veya tekli kutularda yapılır. İsteğe bağlı olarak çift taraflı bantla montaj yapılabilir.

A1 rondo köşe alüminyum çerçeve

Açılır Kapanır A1 Alüminyum Çerçeve

A1 açılır kapanır alüminyum rondo çerçeve modelleri ürünün köşesine ve kullanım amacına göre ayrılır. A1 açılır kapanır çerçeve 60X85 boyutları vitrinler için uygundur.

60X85 alüminyum çerçeve A1 ebatı firmaların vazgeçilmez ürünüdür. Ayreks kalitesi ve zamanında teslimatıyla hep öndedir.

A1 açılır kapanır alüminyum çerçeve üreticileri arasında Ayreks, 59,4X84,1 alüminyum çerçeve üretimi kapasitesini arttıran büyük firmalardan birisidir.

A1 alüminyum çerçeve İstanbul Ankara İzmir Bursa bölgelerinde özellikle istenir. Ayreks olarak bu yerler dahil tüm Türkiye’ye kargo ile gönderebilmekteyiz.