Ayaklı Pano Reklam Poster Panosu

Ayaklı pano şık görünümü ile reklamınızın hedefine ulaştırır. Ayaklı reklam panosu yüksek kaliteli alüminyum profillerden üretilmiştir. Poster panosu içindeki bant çelik yaylar ile afişlerinizi kolayca değiştirebilirsiniz.

Ayaklı Pano Fiyatları

Ayaklı pano fiyatları açısından 2006’dan beri imalatını yaptığımız hasebiyle kaliteyi en düşük fiyatla sunan ayaklı pano üreticisi firmasıyız.

Nasıl fiyat teklifi alırız?

ayreks@ayreks.com veya 05539501146 (WhatsApp) ile ürün isimleri ve miktarlarını bize gönderiniz. Size tüm sipariş bilgilerini içeren indirimli fiyat tekliflerimiz gönderilir.

Fiyatlarınız neden uygundur ve ürün kalitenizi etkiler mi?

İmalatçı firma olduğumuzdan maliyetleri en aza indirme potansiyelimiz bulunmaktadır. Garantimizi etkileyecek düzeyde asla kalitemizi bozmayız. Ayaklı panolarımızda yüksek kaliteli malzemeler kullanmaktayız.

Satış sonrası yedek malzeme desteğiniz var mı?

Çerçevelerin şeffaf koruyucuları zamanla çevre şartlarından dolayı eskimektedir. Sadece müşterilerimize yedek malzeme temin etmekteyiz.

İstenilen poster ölçülerinde yapılabilir mi?

Sadece rondo köşeli çerçevelerde özel ebat üretimimiz vardır.

Ayaklı Reklam Panosu

Ayaklı reklam panosu 25 mm açılır kapanır çerçeve ile hem tek taraflı hem de çift taraflı olarak üretilebilir. 38 cm x 38 cm ölçüsünde, 3 mm kalınlığında metal gümüş renkli, dayanıklı sac tabana sahiptir. 180 cm yüksekliktedir. 2 veya 4 adet A4 ebadında dayanıklı sac raf kullanılmaktadır. Gövdesi gümüş eloksal profilden üretilmiştir. Gövde, çerçeve, ayak ve raf/raflar demonte olarak bir koliye konulmaktadır.

Tek Taraflı / Çift Taraflı & 2 Adet A4 Raflı / 4 Adet A4 Raflı
70×100 Ayaklı Reklam Panosu
50×70 Ayaklı Reklam Panosu
35×50 Ayaklı Reklam Panosu
A1 Ayaklı Reklam Panosu
A2 Ayaklı Reklam Panosu
Tablo başlığındaki taraf yönünü ve raf adetini belirleyiniz.
ayaklı reklam panosu poster pano

ayaklı afiş panosu

Ayaklı Afiş Panosu

Ayaklı afiş panosu çerçevesinde ve ayaklarında eloksal alüminyum profil kullanılır. 25 mm çerçeve ile hem tek taraflı hem de çift taraflı olarak üretilebilir. Rondo köşe veya gönye köşe seçenekleri vardır. Sac taban 300 mm. çapındadır. , yerden yüksek ve daire şeklindedir.gümüş gri rengidir. İsteğe bağlı olarak farklı RAL renklerinde üretilebilir. Yüksekliği 1235mm dir.

Tek Taraflı / Çift Taraflı & A4 Raf
A3 Afiş Panosu
A4 Afiş Panosu
A4 Raf
Tablo başlığındaki taraf yönünü ve isteniyorsa raf adetini belirleyiniz.

Bilgilendirme Panosu

70×100 Ayaklı Pano

Fuar, kongre ve kültür merkezleri, AVM ve sinema gibi yerlerde kullanılır. Bütçenize en uygun panoları üretmekteyiz.

50×70 Ayaklı Pano

Modelleri rondo ve gönye olmak üzere çerçeve köşesine göre de ayırtedebilirsiniz. Ayaklı poster panolarını 17 yıllık tecrübemizle üretmekteyiz. ​Üreticiler içinde Ayreks markasının ayrı bir yeri vardır.

35×50 Ayaklı Pano

Üreticisi olduğumuz panoların yedek parçalarının da satışını yapmaktayız. Bu yüzden bu ürünün ticaretini yapanlardan çok üretici firma ile iletişime geçmenizi öneririz.

A1 Ayaklı Pano

Pano satışı Teklif Al & Sipariş Ver bölümünde belirtilir. Pano satıcıları arasında Ayreks saygın bir konuma sahiptir. Satış noktaları sadece işyerimiz ile sınırlı değildir.

A2 Ayaklı Pano

Kargo ile gönderim de yapılmaktadır. İmalat tarafımızdan yapılmakta ve garantimiz altındadır. ​Garantili ürünler sunan ender şirketlerden biriyiz.

A3 Ayaklı Pano

Ayaklı poster panosu ne kadar sorusuna kurlardaki değişikliklerden dolayı ancak iletişime geçtiğiniz iş gününde cevap verebiliriz.

A4 Ayaklı Pano

50*70 50×70 70×100 gibi büyük boyutların fiyatlarını öğrenmek için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.