Rondo Çerçeve Fiyatları

Rondo köşe alüminyum çerçeve diğer adıyla rondo çerçeve fiyatları açısından en çok tercih edilen açılır kapanır alüminyum rondo çerçeve çeşididir.

Rondo Köşe Alüminyum Çerçeve

Rondo köşe alüminyum çerçeve fiyatları açısından 2006’dan beri rondo çerçeve imalatı yaptığımız hasebiyle kaliteyi en uygun fiyatla sunan rondo çerçeve üreticisi firmasıyız.

Güncel fiyatlarınız nedir ve nasıl toptan fiyat teklifi alırız?

Güncel fiyatlarımızı bulmak için bu sayfanın aşağısına ilerleyip ilgili bağlantıyı tıklayınız. İletişim seçeneklerimizden biri ile ürün isimleri ve miktarlarını bize gönderiniz. Size tüm sipariş bilgilerini içeren indirimli fiyat tekliflerimiz gönderilir.

Fiyatlarınız neden uygundur ve ürün kalitenizi etkiler mi?

İmalatçı firma olduğumuzdan maliyetleri en aza indirme potansiyelimiz bulunmaktadır. Garantimizi etkileyecek düzeyde asla kalitemizi bozmayız. Çerçevelerimiz köşe ve menteşe kısmından kolayca kırılan, arkası tamamen siyah çöp plastik tabanlı çerçevelerden değildir. Yüksek kaliteli plastik hammadde kullanmaktayız.

Satış sonrası yedek malzeme desteğiniz var mı?

Çerçevelerin şeffaf koruyucuları zamanla çevre şartlarından dolayı eskimektedir. Sadece müşterilerimize yedek malzeme temin etmekteyiz.

İstenilen ölçülerde yapılabilir mi?

Sadece rondo köşeli çerçevelerde özel ebat üretimimiz vardır.

Rondo Köşe Çerçeve

Rondo köşe alüminyum çerçeve 25 mm. eloksal alüminyum profiline sahiptir. Arka zeminde kraft mukavva kullanılır. Standart rondo köşe alüminyum çerçeve modelimiz gümüş rengidir. İsteğe bağlı olarak farklı RAL renklerinde üretilebilir. Ürünler birlikte montaj için vida ve dübel verilmektedir. Ambalajlama istenilirse koli halinde veya tekli kutularda yapılır. İsteğe bağlı olarak çift taraflı bantla montaj yapılabilir.

Poster Ölçüleri (cm)
70×100, 50×70, 35×50, A1, A2, A3, A4, A5
RONDO KÖŞE FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Afiş Ebatı (cm)Fiyat (TL)Vergi Oranı
70×100170+ %18 KDV
50×7090+ %18 KDV
35×5060+ %18 KDV
A1140+ %18 KDV
A285+ %18 KDV
A345+ %18 KDV
A430+ %18 KDV
A523+ %18 KDV
Toptan alımlarda indirimli fiyat isteyiniz.
rondo çerçeve

Alüminyum Rondolu Çerçeve

70×100 Rondolu Çerçeve

Çerçeve modelleri ürünün hem köşesine ve kullanım amacına göre ayrılır. Boyutları a5 den başlamakta 70×100 e kadar devam etmektedir.

50×70 Rondolu Çerçeve

Çıtçıtlı çerçeve ürünlerimizde yüksek kaliteli çelik yay kullanılmaktadır. Bu ürünler çıt çıt çerçeve, çıt çıtlı çerçeve veya tiktak çerçeve olarak da söylenmektedir. Firmalar arasında Ayreks kalitesi ve zamanında teslimatıyla öne çıkmaktadır.

35×50 Rondolu Çerçeve

Çerçeve pano maliyetleri yüksek olmasına rağmen tarafımızdan mümkün olduğunca düşük tutulmaktadır. Çerçeveli pano plastik olanlara göre daha pahalı olmasına rağmen daha şıktır.

A1 Rondolu Çerçeve

Çerçeve büyük olanlar fiyat performans açısından diğerlerine göre bir adım öne çıkmaktadır. Metal çerçeve olarak piyasada parlaklığı açısından alüminyum olan tercih edilmektedir.

A2 Rondolu Çerçeve

Poster çerçevesi son zamanlarda plastik çerçeveler tarafından ikame edilmeye çalışılmasına rağmen hala için vazgeçilmezdir.

A3 Rondolu Çerçeve

Snapper çerçeve ya da diğer adıyla snap çerçeve ile ürünlerimiz arasında birçok benzerlikler vardır. Ayreks fiyatıyla rekabetsizdir. Alüminyum çerçeve üreticileri arasında Ayreks, alüminyum çerçeve üretimi kapasitesini arttıran ender firmalardan birisidir.

A4 Rondolu Çerçeve

Çerçeve ölçüleri arasında en yaygın olan a4 poster ebadındakidir. a4 metal en çok rağbet edilen üründür. A4 en ucuz Ayreks’te bulabilirsiniz. Avm ajansları içinde Ayreks’e güven her geçen artmaktadır. Asansör içinde çok kullanışlıdır. Reklam ajanslarının en çok tercih ettiği çeşittir. Avrupa yakasında üretimi maliyetler açısında yavaş yavaş kalkmaktadır. Zaten gerekte yoktur. Artık kargo ile her yere ulaştırılabilmektedir.

A5 Rondo Çerçeve

Teknik şartnamesi tüm kamu kurumları tarafından istenmektedir. İstanbul Ankara İzmir Bursa Adana Kayseri Konya Ataşehir İkitelli Çağlayan Kadıköy Lüleburgaz il ve ilçelerinde özellikle istenmekte olup Ayreks olarak bu yerler dahil tüm Türkiye’ye kargo ile gönderebilmekteyiz. Bu çerçeve özellikleri bakımından hala alternatifi bulunamayan bir çerçeve türüdür.