Kaldırım Panosu

Kaldırım panosu şık görünümü ile mağaza önü sunumunuzu hedefine ulaştırır. Kaldırım reklam panosu yüksek kaliteli alüminyum profillerden üretilmiştir. Kaldırım reklam panoları taşıması ve kurması çok kolaydır.

Kaldırım Panosu Fiyatları

Kaldırım panosu fiyatları açısından 2006’dan beri imalatını yaptığımızdan ötürü kaliteyi en düşük fiyatla sunan üretici firmasıyız.

Nasıl fiyat teklifi alırız?

ayreks@ayreks.com veya 05539501146 (WhatsApp) ile ürün isimleri ve miktarlarını bize gönderiniz. Size tüm sipariş bilgilerini içeren indirimli fiyat tekliflerimiz gönderilir.

Fiyatlarınız neden uygundur ve ürün kalitenizi etkiler mi?

İmalatçı firma olduğumuzdan maliyetleri en aza indirme potansiyelimiz bulunmaktadır. Garantimizi etkileyecek düzeyde asla kalitemizi bozmayız. kaldırım panolarımızda yüksek kaliteli malzemeler kullanmaktayız.

Satış sonrası yedek malzeme desteğiniz var mı?

Çerçevelerin şeffaf koruyucuları zamanla çevre şartlarından dolayı eskimektedir. Sadece müşterilerimize yedek malzeme temin etmekteyiz.

Su Tabanlı Helezon Pano

Gövde ve bidon iki koliye konulmaktadır. Çerçevesi gümüş eloksal profilden üretilmiştir. Çift Taraflıdır. Çerçevesi su geçirmezdir. Ayaklardaki çelik yaylar rüzgara karşı mukavemet sağlar. Bidondaki tekerlekler sayesinde panoyu kolayca taşıyabilirsiniz.

Poster Ölçüsü
70×100 Kaldırım Panosu
50×70 Kaldırım Panosu
A1 Kaldırım Panosu
A2 Kaldırım Panosu

Ayaklı Kaldırım Panosu

Fuar, kongre ve kültür merkezleri, AVM ve sinema gibi yerlerde kullanılır. Bütçenize en uygun panoları üretmekteyiz. Modelleri rondo ve gönye olmak üzere çerçeve köşesine göre de ayırtedebilirsiniz.Üreticiler içinde Ayreks markasının ayrı bir yeri vardır.

70×100 Kaldırım Panosu

Üreticisi olduğumuz menü panoların yedek parçalarının da satışını yapmaktayız. Bu yüzden bu ürünün ticaretini yapanlardan çok üretici firma ile iletişime geçmenizi öneririz. Menü pano satışı Teklif Al & Sipariş Ver bölümünde belirtilir. Pano satıcıları arasında Ayreks saygın bir konuma sahiptir. Satış noktaları sadece işyerimiz ile sınırlı değildir. Kargo ile gönderim de yapılmaktadır. İmalat tarafımızdan yapılmakta ve garantimiz altındadır. ​Garantili ürünler sunan ender şirketlerden biriyiz.

50×70 Kaldırım panosu

Ayaklı menü panosu ne kadar sorusuna kurlardaki değişikliklerden dolayı ancak iletişime geçtiğiniz iş gününde cevap verebiliriz.