A2 Alüminyum Açılır Kapanır Rondo Çerçeve Fiyat

A2 alüminyum çerçeve grubunda display rondo çerçeve a2 açılır kapanır çerçeve 42×60 ürünü poster afiş çerçevesi 42 60 fiyatları arasında en ucuzudur.

A2 Rondo Çerçeve

A2 alüminyum çerçeve fiyatları açısından 2006’dan beri açılır kapanır A2 rondo köşe alüminyum çerçeve imalatı yaptığımızdan dolayı en uygun A2 rondo çerçeve fiyatları sunan alüminyum çerçeve üreticisi firmasıyız.

Nasıl A2 rondo çerçeve fiyat teklifi alırız?

ayreks@ayreks.com veya 05539501146 (WhatsApp) ile ürün isimleri ve miktarlarını bize gönderiniz. Size tüm sipariş bilgilerini içeren indirimli fiyat tekliflerimiz gönderilir.

Fiyatlarınız neden uygundur ve ürün kalitesi etkilenir mi?

Çünkü imalatçı firmayız. Maliyetleri en aza indirme potansiyelimiz bulunmaktadır. Garantimizi etkileyecek düzeyde asla kalitemizi bozmayız. Çerçevelerimiz köşe ve menteşe kısmından kolayca kırılan, arkası tamamen siyah çöp plastik tabanlı çerçevelerden değildir. Yüksek kaliteli plastik hammadde kullanmaktayız.

A2 rondo çerçeve için satış sonrası yedek malzeme desteğiniz var mı?

Evet. Çerçevelerin şeffaf koruyucuları zamanla çevre şartlarından dolayı eskimektedir. Sadece müşterilerimize yedek malzeme temin etmekteyiz.

A2 Alüminyum Çerçeve

A2 alüminyum çerçeve 25 mm. eloksal alüminyum profile sahiptir. Arka zeminde sert kraft mukavva kullanılır. Standart A2 alüminyum rondo çerçeve modelimiz gümüş rengidir. İsteğe bağlı olarak farklı RAL renklerinde üretilebilir. Ürünler birlikte montaj için vida ve dübel verilmektedir. Ambalajlama istenilirse koli halinde veya tekli kutularda yapılır. İsteğe bağlı olarak çift taraflı bantla montaj yapılabilir.

A2 rondo köşe alüminyum çerçeve

Açılır Kapanır A2 Rondo Köşe Alüminyum Çerçeve

A2 açılır kapanır alüminyum rondo çerçeve modelleri ürünün köşesine ve kullanım amacına göre ayrılır. A2 açılır kapanır çerçeve 42×60 boyutları vitrinler için uygundur.

42×60 alüminyum çerçeve A2 ebatı firmaların vazgeçilmez ürünüdür. Ayreks kalitesi ve zamanında teslimatıyla hep öndedir.

A2 açılır kapanır alüminyum çerçeve üreticileri arasında Ayreks, 42×59,4 alüminyum çerçeve üretimi kapasitesini arttıran büyük firmalardan birisidir.

A2 alüminyum çerçeve İstanbul Ankara İzmir Bursa bölgelerinde özellikle istenir. Ayreks olarak bu yerler dahil tüm Türkiye’ye kargo ile gönderebilmekteyiz.