35×50 Alüminyum Açılır Kapanır Rondo Çerçeve Fiyat

35×50 alüminyum çerçeve grubunda display rondo çerçeve 35×50 açılır kapanır çerçeve b3 ürünü poster afiş çerçevesi 35 50 fiyatları arasında en ucuzudur.

35×50 Rondo Çerçeve Fiyatı İçin Tıklayınız

35×50 alüminyum çerçeve fiyatları açısından 2006’dan beri açılır kapanır 35×50 rondo köşe alüminyum çerçeve imalatı yaptığımızdan dolayı en uygun 35×50 rondo çerçeve fiyatları sunan alüminyum çerçeve üreticisi firmasıyız.

Nasıl toptan fiyat teklifi alırız?

İletişim seçeneklerimizden biri ile ürün isimleri ve miktarlarını bize gönderiniz. Size tüm sipariş bilgilerini içeren indirimli fiyat tekliflerimiz gönderilir.

Fiyatlarınız neden uygundur ve ürün kalitesi etkilenir mi?

Çünkü imalatçı firmayız. Maliyetleri en aza indirme potansiyelimiz bulunmaktadır. Garantimizi etkileyecek düzeyde asla kalitemizi bozmayız. Çerçevelerimiz köşe ve menteşe kısmından kolayca kırılan, arkası tamamen siyah çöp plastik tabanlı çerçevelerden değildir. Yüksek kaliteli plastik hammadde kullanmaktayız.

35×50 rondo çerçeve için satış sonrası yedek malzeme desteğiniz var mı?

Evet. Çerçevelerin şeffaf koruyucuları zamanla çevre şartlarından dolayı eskimektedir. Sadece müşterilerimize yedek malzeme temin etmekteyiz.

35×50 Alüminyum Çerçeve

35×50 alüminyum çerçeve 25 mm. eloksal alüminyum profile sahiptir. Arka zeminde sert kraft mukavva kullanılır. Standart 35×50 alüminyum rondo çerçeve modelimiz gümüş rengidir. İsteğe bağlı olarak farklı RAL renklerinde üretilebilir. Ürünler birlikte montaj için vida ve dübel verilmektedir. Ambalajlama istenilirse koli halinde veya tekli kutularda yapılır. İsteğe bağlı olarak çift taraflı bantla montaj yapılabilir.

35x50 alüminyum çerçeve

35×50 Rondo Köşe Alüminyum Çerçeve

35×50 rondo köşe alüminyum çerçeve modelleri ürünün köşesine ve kullanım amacına göre ayrılır. 35×50 açılır kapanır çerçeve b3 boyutları vitrinler için uygundur.

B3 açılır kapanır alüminyum çerçeve 35×50 ebatı firmaların vazgeçilmez ürünüdür. Ayreks kalitesi ve zamanında teslimatıyla hep öndedir.

35×50 alüminyum çerçeve üreticileri arasında Ayreks, b3 alüminyum çerçeve üretimi kapasitesini arttıran büyük firmalardan birisidir.

35×50 alüminyum çerçeve İstanbul Ankara İzmir Bursa bölgelerinde özellikle istenir. Ayreks olarak bu yerler dahil tüm Türkiye’ye kargo ile gönderebilmekteyiz.