ALÜMİNYUM ÇERÇEVE FİYATLARI

Sırala
Görünüm:
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

70X100 ALÜMİNYUM ÇERÇEVE B1​

70x100 alüminyum çerçeve modellerini 15 yıllık tecrübemizle üretmekteyiz. Hazır gümüş gri alüminyum çerçeve ürünlerimiz mat eloksal gümüş / gri renkte üretilmektedir.

50X70 ALÜMİNYUM ÇERÇEVE B2

50x70 alüminyum çerçeve kalitesi 1. sınıftır. İhraç ürünlerimizde de aynı profili kullanmaktayız. Ayreks üreticisi aynı zamanda yedek parça satışı yapmaktadır. 

RONDO KÖŞE ALÜMİNYUM ÇERÇEVE

Tiktak rondo köşe alüminyum çerçeve kullanımı çok rahattır. Örnekleri ve çeşitleri Ayreks'te bulabilirsiniz. 

AFİŞ ÇERÇEVESİ

Duvara monte afiş çerçevesi çeşitli ebatlarda üretilmektedir. Ayreks çerçeve plastik enjeksiyon çerçeve çeşitlerinden daha ucuz ve daha hafiftir. 

35X50 ALÜMİNYUM ÇERÇEVE B3

Ayreks çerçeve plastik tabanlıdır. Alüminyum pano pvc korumaya sahiptir. 35x50 alüminyum çerçeve kullanımı çok rahattır.

A1 ALÜMİNYUM ÇERÇEVE 60X85

A1 alüminyum çerçeve üreticileri arasında Ayreks markası tanınmış bir markadır. Üretici firma ülkemizde az bulunmaktadır. Bu yüzden bu ürünün ticaretini yapanlardan çok üretici firma ile iletişime geçmenizi öneririz.

A2 ALÜMİNYUM ÇERÇEVE 42X60

A2 alüminyum çerçeve web satış sitemizde nasıl sipariş verilir? bölümünde belirtilen koşullar da yapılmaktadır. Ayreks alüminyum çerçeve satıcıları arasında saygın bir konuma sahiptir. A2 alüminyum Çerçeve imalatı tarafımızdan yapılmakta, garantimiz altındadır. İmalatçı firmayız. Yapımı için özel üretim teknikleri kullanılmaktadır.

A3 ALÜMİNYUM ÇERÇEVE 30X42

A3 alüminyum çerçeve üretimi ve paketlemesi itina ile yapılmaktadır. Oval olanı favori üründür. Klipsli, çıtçıtlı, çıt çıt, çat çat, clips ve klik klak olarak tanınır. Ayrıca müşteriler tarafından kilitli olarak ta sorulur. İstanbul, ankara, antalya, adana, aydın, Balıkesir, bursa, denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, hatay, izmir, Kahramanmaraş, kayseri, Kocaeli, konya, malatya, manisa, mardin, mersin, muğla, ordu, sakarya, samsun, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, van gibi büyükşehirlerimiz sıklıkla kullanılır. Ayrıca tuzla pendik kartal Maltepe Ümraniye gebze ikitelli çağlayan kağıthane ilçelerimizden de büyük miktarda talep gelmektedir.

A4 ALÜMİNYUM ÇERÇEVE 21X30

A4 alüminyum çerçeve ilan panosu olarak ta kullanılmaktadır. Askılı olarak ta kullanılır. Asılan kısımları ile birlikte satın alırsınız. Asansör içerisinde reklam ajansları tarafından kullanılır. 25 lik 25 mm genişliğinde profil kullanılır.

A5 ALÜMİNYUM ÇERÇEVE 15X21

A5 alüminyum çerçeve üreten şirketler arasından size garantili ürünler sunanları tercih etmelisiniz. Ayreks çerçeve ürünleri dayanıklılık bakımından plastik çerçevelere kıyasla daha iyidir.

AÇILIR KAPANIR ÇERÇEVE

Açılır kapanır alüminyum çerçeve açılıp kapanabilen yapısı alıcıların tercih nedenidir. Açılır kapanır çerçeve açılabilir sisteme sahiptir.

REKLAM ÇERÇEVESİ

Reklam çerçevesi firmaları genellikle İstanbul, ankara, izmir bölgesinde bulunmaktadır. Çift taraflı olarak özel üretimi de yapılmaktadır. Nereden alınır sorusuna gönül rahatlığıyla Ayreks cevabını verebilirsiniz.

TAKMATİK ÇERÇEVE

Takmatik çerçeve ne kadar sorusuna döviz kurlarındaki sürekli değişmeden dolayı ancak iletişime geçtiğiniz gün cevap verebiliriz. Ücreti konusunda size en iyi fiyatı vereceğimizden kuşkunuz olmasın. Bizde fotoğraf çerçevesi fiyatları mümkün olduğunca bütçenize uygun olacaktır.

DİSPLAY ÇERÇEVE

Display çerçeve piyasada yeni isimlendirilmiştir. Toptan üreticiler arasında üst seviyelerdeyiz. Asansör için reklamcılıkta kullanılmaktadır. Örneklerini firmamızda görebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.