Alüminyum Çerçeve

Alüminyum çerçeve fiyatları ancak imalatı yapılarak standart ölçüleri ve modelleri için asgari düzeyde tutulabilir. 2006’dan beri üretimi ile iştigaldeyiz.

Alüminyum Çerçeve Fiyatları

Rondo köşe alüminyum çerçeve fiyat açısından 2006’dan beri alüminyum çerçeve imalatı yaptığımız hasebiyle en uyguna sunan alüminyum çerçeve üreticisi firmasıyız.

Güncel fiyatlarınız nedir ve nasıl fiyat teklifi alırız?

Güncel fiyatlarımızı bulmak için bu sayfanın aşağısına ilerleyip ilgili bağlantıları tıklayınız. İletişim seçeneklerimizden biri ile ürün isimleri ve miktarlarını bize gönderiniz. Size tüm sipariş bilgilerini içeren indirimli fiyat tekliflerimiz gönderilir.

Fiyatlarınız neden uygundur ve ürün kalitenizi etkiler mi?

İmalatçı firma olduğumuzdan maliyetleri en aza indirme potansiyelimiz bulunmaktadır. Garantimizi etkileyecek düzeyde asla kalitemizi bozmayız. Çerçevelerimiz köşe ve menteşe kısmından kolayca kırılan, arkası tamamen siyah çöp plastik tabanlı çerçevelerden değildir. Yüksek kaliteli plastik hammadde kullanmaktayız.

Satış sonrası yedek malzeme desteğiniz var mı?

Evet. Çerçevelerin şeffaf koruyucuları zamanla çevre şartlarından dolayı eskimektedir. Sadece müşterilerimize yedek malzeme temin etmekteyiz.

İstenilen ölçülerde yapılabilir mi?

Sadece rondo köşeli çerçevelerde özel ebat üretimimiz vardır.

Rondo Köşe Alüminyum Çerçeve Fiyatları İçin Tıklayınız

Rondo köşe alüminyum çerçeve 25 mm. eloksal alüminyum profiline sahiptir. Arka zeminde kraft mukavva kullanılır. Standart modelimiz gümüş rengidir. İsteğe bağlı olarak farklı RAL renklerinde üretilebilir. Ürünler birlikte montaj için vida ve dübel verilmektedir. Ambalajlama istenilirse koli halinde veya tekli kutularda yapılır. İsteğe bağlı olarak çift taraflı bantla montaj yapılabilir.

Poster Ölçüleri (cm)
70×100, 50×70, 35×50, A1, A2, A3, A4, A5
alüminyum çerçeve

gönye köşe alüminyum çerçeve

Gönye Köşe Alüminyum Çerçeve Fiyatları İçin Tıklayınız

Gönye köşe alüminyum çerçeve 25 mm. eloksal alüminyum çerçeve profili kullanılır. Arka zemininde kraft sert mukavva kullanılır. Standart modeli gümüş gri rengidir. İsteğe bağlı olarak farklı RAL renklerinde üretilebilir. Ürünler birlikte montaj için vida ve dübel verilmektedir. Ambalajlama istenilirse koli halinde veya tekli kutularda yapılır. Çift taraflı bantla da montaj yapılabilirsiniz.

Poster Ölçüleri (cm)
70×100, 50×70, 35×50, A1, A2, A3, A4, A5

Askılı Alüminyum Çerçeve

Tek veya çift taraflı üretilebilmektedir. 25 mm çerçeve profili kullanılmaktadır. Eloksal alüminyum profil kullanılmaktadır. Gümüş gri renklidir. Dikey veya yatay seçenekleri vardır. Alt alta birden fazla çerçeve asılabilir. Krom montaj seti ile tavandan sarkıtarak vitrinlerde kullanılır. Gönye ya da rondo köşeli üretilebilir. Ambalajlama İsteğiniz doğrultusunda koli halinde veya ayrı ayrı tekli kutularda yapılır. Arka zeminde kraft mukavva kullanılır. İsteğe bağlı olarak farklı RAL renklerinde üretilebilir. Aşağıdaki tabloda poster ölçülerine göre sıralanmıştır.

Ürün Çeşitleri ve Poster Ebatları
Tek Taraflı Rondo Köşeli
Tek Taraflı Gönye Köşeli
Çift Taraflı Rondo Köşeli
Çift Taraflı Gönye Köşeli
70×100, 50×70, 35×50, A1, A2, A3, A4
askılı alüminyum çerçeve

alüminyum cam alüminyum çerçeve

Vitrin Camı Çerçevesi

25 mm çerçeve profilleriyle üretilir. Hem gönye hem de rondo köşeli olarak üretilir. Çerçeveler eloksal alüminyum profile sahiptir. Standart renk gümüş gri rengidir. Vitrin camlarında çift taraflı bantla yerleştirilir. Arka zemininde kraft sert mukavva kullanılır. İsteğe bağlı olarak farklı RAL renklerinde üretilebilir. Ürünle birlikte çift taraflı bant verilmektedir. Ambalajlama istenilirse koli halinde veya tekli kutularda yapılır. Çift taraflı bantla da montaj yapılabilirsiniz. Aşağıdaki tabloda poster ölçülerine göre sıralanmıştır.

Ürün Çeşitleri ve Poster Ebatları
Çift Taraflı Gönye Köşeli
Çift Taraflı Rondo Köşeli
70×100, 50×70, 35×50, A1, A2, A3, A4

Alüminyum Çerçeve

70×100 Çerçeve

Modelleri ürünün hem köşesine ve kullanım amacına göre ayrılır. Boyutları a5 den başlamakta 70×100 e kadar devam etmektedir.

50×70 Çerçeve

Çıtçıtlı çerçeve ürünlerimizde yüksek kaliteli çelik yay kullanılmaktadır. Bu ürünler çıt çıt çerçeve, çıt çıtlı çerçeve veya tiktak çerçeve olarak da söylenmektedir. Firmalar arasında Ayreks kalitesi ve zamanında teslimatıyla öne çıkmaktadır.

35×50 Çerçeve

Çerçeve pano maliyetleri yüksek olmasına rağmen tarafımızdan mümkün olduğunca düşük tutulmaktadır. Çerçeveli pano plastik olanlara göre daha pahalı olmasına rağmen daha şıktır.

A1 Çerçeve

Çerçeve büyük olanlar fiyat performans açısından diğerlerine göre bir adım öne çıkmaktadır. Metal çerçeve olarak piyasada parlaklığı açısından alüminyum olan tercih edilmektedir.

A2 Çerçeve

Poster çerçevesi son zamanlarda plastik çerçeveler tarafından ikame edilmeye çalışılmasına rağmen hala için vazgeçilmezdir.

A3 Çerçeve

Snapper çerçeve ya da diğer adıyla snap çerçeve ile ürünlerimiz arasında birçok benzerlikler vardır. Ayreks fiyatıyla rekabetsizdir. Çerçeve üreticileri arasında Ayreks, çerçeve üretimi kapasitesini arttıran ender firmalardan birisidir.

A4 Çerçeve

Çerçeve ölçüleri arasında en yaygın olan a4 poster ebadındakidir. A4 çerçeve fiyatları metal rondo köşeli en çok rağbet edilen üründür. A4 en ucuz Ayreks’te bulabilirsiniz. Avm ajansları içinde Ayreks’e güven her geçen artmaktadır. Asansör içinde çok kullanışlıdır. Reklam ajanslarının en çok tercih ettiği çeşittir. Avrupa yakasında üretimi maliyetler açısında yavaş yavaş kalkmaktadır. Zaten gerekte yoktur. Artık kargo ile her yere ulaştırılabilmektedir.

A5 Çerçeve

Teknik şartnamesi tüm kamu kurumları tarafından istenmektedir. İstanbul Ankara İzmir Bursa Adana Kayseri Konya Ataşehir İkitelli Çağlayan Kadıköy Lüleburgaz il ve ilçelerinde özellikle istenmekte olup Ayreks olarak bu yerler dahil tüm Türkiye’ye kargo ile gönderebilmekteyiz. Bu çerçeve özellikleri bakımından hala alternatifi bulunamayan bir çerçeve türüdür.