Alüminyum Açılır Kapanır A3 Rondo Çerçeve Fiyat

A3 alüminyum çerçeve grubunda açılır kapanır a3 rondo çerçeve 30×42 ürünü poster afiş çerçevesi 30 42 fiyatları arasında en ucuzudur.

A3 Rondo Çerçeve

A3 alüminyum çerçeve fiyatları açısından 2006’dan beri açılır kapanır A3 rondo çerçeve imalatı yaptığımızdan dolayıdan en uygun A3 rondo çerçeve fiyatları sunan alüminyum çerçeve üreticisi firmasıyız.

Nasıl A3 rondo çerçeve fiyat teklifi alırız?

ayreks@ayreks.com veya 05539501146 (WhatsApp) ile ürün isimleri ve miktarlarını bize gönderiniz. Size tüm sipariş bilgilerini içeren indirimli fiyat tekliflerimiz gönderilir.

Fiyatlarınız neden uygundur ve ürün kalitesi etkilenir mi?

Çünkü imalatçı firmayız. Maliyetleri en aza indirme potansiyelimiz bulunmaktadır. Garantimizi etkileyecek düzeyde asla kalitemizi bozmayız. Çerçevelerimiz köşe ve menteşe kısmından kolayca kırılan, arkası tamamen siyah çöp plastik tabanlı çerçevelerden değildir. Yüksek kaliteli plastik hammadde kullanmaktayız.

A3 rondo çerçeve için satış sonrası yedek malzeme desteğiniz var mı?

Evet. Çerçevelerin şeffaf koruyucuları zamanla çevre şartlarından dolayı eskimektedir. Sadece müşterilerimize yedek malzeme temin etmekteyiz.

A3 Alüminyum Çerçeve

A3 alüminyum çerçeve 25 mm. eloksal alüminyum profile sahiptir. Arka zeminde sert kraft mukavva kullanılır. Standart A3 alüminyum rondo çerçeve modelimiz gümüş rengidir. İsteğe bağlı olarak farklı RAL renklerinde üretilebilir. Ürünler birlikte montaj için vida ve dübel verilmektedir. Ambalajlama istenilirse koli halinde veya tekli kutularda yapılır. İsteğe bağlı olarak çift taraflı bantla montaj yapılabilir.

A3 rondo köşe alüminyum çerçeve

Açılır Kapanır A3 Alüminyum Çerçeve

A3 açılır kapanır alüminyum rondo çerçeve modelleri ürünün köşesine ve kullanım amacına göre ayrılır. A3 açılır kapanır çerçeve 30×42 boyutları vitrinler için uygundur.

30×42 A3 ebatı firmaların vazgeçilmez ürünüdür. Ayreks kalitesi ve zamanında teslimatıyla hep öndedir.

Üreticiler arasında Ayreks, 29,7×42 alüminyum çerçeve üretimi kapasitesini arttıran büyük firmalardan birisidir.

İstanbul Ankara İzmir Bursa bölgelerinde özellikle istenir. Ayreks olarak bu yerler dahil tüm Türkiye’ye kargo ile gönderebilmekteyiz.