Alüminyum Açılır Kapanır Rondo Çerçeve 50×70 Fiyatları

50×70 alüminyum çerçeve grubunda 50 ye 70 rondo çerçeve 50×70 açılır kapanır çerçeve b2 ürünün 50 70 poster afiş çerçevesi 50×70 cm fiyatları en ucuz rondo köşe

50×70 Rondo Çerçeve Fiyatı İçin Tıklayınız

Çerçeve fiyatları 50×70 açısından 2006’dan beri açılır kapanır 50×70 poster çerçevesi imalatı yaptığımızdan dolayı en uygun 50×70 alüminyum çerçeve fiyatları sunan alüminyum çerçeve üreticisi firmasıyız.

Nasıl toptan fiyat teklifi alırız?

İletişim seçeneklerimizden biri ile ürün isimleri ve miktarlarını bize gönderiniz. Size tüm sipariş bilgilerini içeren indirimli fiyat tekliflerimiz gönderilir.

Fiyatlarınız neden uygundur ve ürün kalitesi etkilenir mi?

Çünkü imalatçı firmayız. Maliyetleri en aza indirme potansiyelimiz bulunmaktadır. Garantimizi etkileyecek düzeyde asla kalitemizi bozmayız. Çerçevelerimiz köşe ve menteşe kısmından kolayca kırılan, arkası tamamen siyah çöp plastik tabanlı çerçevelerden değildir. Yüksek kaliteli plastik hammadde kullanmaktayız.

Satış sonrası yedek malzeme desteğiniz var mı?

Evet. Çerçevelerin şeffaf koruyucuları zamanla çevre şartlarından dolayı eskimektedir. Sadece müşterilerimize yedek malzeme temin etmekteyiz.

50 x 70 Çerçeve Fiyatları

50 ye 70 çerçeve fiyatları 25 mm. eloksal alüminyum profile sahiptir. Arka zeminde sert kraft mukavva kullanılır. Standart b2 rondo çerçeve modelimiz gümüş rengidir. İsteğe bağlı olarak farklı RAL renklerinde üretilebilir. Ürünler birlikte montaj için vida ve dübel verilmektedir. Ambalajlama istenilirse koli halinde veya tekli kutularda yapılır. İsteğe bağlı olarak çift taraflı bantla montaj yapılabilir.

rondo çerçeve 50x70

Açılır Kapanır Çerçeve 50×70

50×70 açılır kapanır alüminyum rondo çerçeve modelleri ürünün köşesine ve kullanım amacına göre ayrılır. 50×70 açılır kapanır çerçeve b2 boyutları vitrinler için uygundur.

B2 alüminyum çerçeve 70×100 ebatı firmaların vazgeçilmez ürünüdür. Ayreks kalitesi ve zamanında teslimatıyla hep öndedir.

Ucuz çerçeve 50×70 poster çerçevesi üreticileri arasında Ayreks, b2 alüminyum çerçeve üretimi kapasitesini arttıran büyük firmalardan birisidir.

50×70 alüminyum afiş çerçevesi İstanbul Ankara İzmir Bursa bölgelerinde özellikle istenir. Ayreks olarak bu yerler dahil tüm Türkiye’ye kargo ile gönderebilmekteyiz.