Display Çerçeve

Display çerçeve fiyatları içinde a4 display çerçeve ebatı diğer çerçeve çeşitlerine göre en çok tercih edilir.

Display Çerçeve Fiyatları

Display çerçeve fiyatları açısından 2006’dan beri display çerçeve imalatı yaptığımızdan ötürü kaliteyi en uygun fiyatla sunan display çerçevesi firmasıyız.

Nasıl display çerçeve fiyat teklifi alırız?

ayreks@ayreks.com veya 05539501146 (WhatsApp) ile ürün isimleri ve miktarlarını bize gönderiniz. Size tüm sipariş bilgilerini içeren indirimli fiyat tekliflerimiz gönderilir.

Fiyatlarınız neden uygundur ve ürün kalitenizi etkiler mi?

Çünkü imalatçı firmayız. Maliyetleri en aza indirme potansiyelimiz bulunmaktadır. Garantimizi etkileyecek düzeyde asla kalitemizi bozmayız. Çerçevelerimiz köşe ve menteşe kısmından kolayca kırılan, arkası tamamen siyah çöp plastik tabanlı çerçevelerden değildir. Yüksek kaliteli plastik hammadde kullanmaktayız.

Display çerçevesi ürününüzde satış sonrası yedek malzeme desteğiniz var mı?

Evet. Çerçevelerin şeffaf koruyucuları zamanla çevre şartlarından dolayı eskimektedir. Sadece müşterilerimize yedek malzeme temin etmekteyiz.

İstenilen ölçülerde yapılabilir mi?

Sadece rondo köşeli afiş çerçevelerinde özel ebat üretimimiz vardır.

Rondo Köşe Alüminyum Display Çerçeve

25 mm. eloksal display çerçeve profiline sahiptir. Arka zeminde kraft mukavva kullanılır. Standart display çerçeve modelimiz gümüş renklidir. İsteğe bağlı olarak farklı RAL renklerinde üretilebilir. Ürünler birlikte montaj için vida ve dübel verilmektedir. Ambalajlama istenilirse koli halinde veya tekli kutularda yapılır. İsteğe bağlı olarak çift taraflı bantla montaj yapılabilir.

Poster Ölçüleri (cm)
70×100, 50×70, 35×50, A1, A2, A3, A4, A5
Display Çerçeve

Gönye Köşe Display Çerçeve

Gönye Köşe Alüminyum Display Çerçeve

25 mm. eloksal display çerçeve profili kullanılır. Arka zemininde kraft sert mukavva kullanılır. Standart display çerçeve modeli gümüş gri rengidir. İsteğe bağlı olarak farklı RAL renklerinde üretilebilir. Ürünler birlikte montaj için vida ve dübel verilmektedir. Ambalajlama istenilirse koli halinde veya tekli kutularda yapılır. Çift taraflı bantla da montaj yapılabilirsiniz.

Poster Ölçüleri (cm)
70×100, 50×70, 35×50, A1, A2, A3, A4, A5

70×100 Display Çerçeve

Bu çerçeve modelleri ürünün köşesine göre ayrılır. 70×100 boyutu yeni tercih edilmekte olan bir üründür.

50×70 Display Çerçeve

Çıtçıtlı 50×70 ürünümüzde yüksek kaliteli çelik yay kullanılmaktadır. Bu ürün çıt çıt 50×70, çıt çıtlı 50×70 veya tiktak 50×70 olarak da söylenmektedir. 50×70 display ürünlerinin vazgeçilmez ürünüdür. Display 50×70 olarak da anılmaktadır. 50×70 firmaları arasında Ayreks kalitesi ve zamanında teslimatıyla öne çıkmaktadır.

35×50 Display Çerçeve

35×50 pano maliyetleri yüksek olmasına rağmen tarafımızdan mümkün olduğunca düşük tutulmaktadır. 35×50 çerçeveli pano plastik olanlara göre daha pahalı olmasına rağmen daha güzeldir.

A1 Display Çerçeve

A1 büyük ebatlı olanlar arasında fiyat performans açısından diğerlerine göre bir adım öne çıkmaktadır. A1 metal çerçevesi olarak piyasada parlaklığı açısından alüminyum olan tercih edilmektedir.

A2 Display Çerçeve

A2 çerçeve son zamanlarda plastik çerçeveler tarafından ikame edilmeye çalışılmasına rağmen a2 poster için vazgeçilmezdir.

A3 Display Çerçeve

Snapper çerçevesi ya da diğer adıyla snap alüminyum çerçeve ile ürünlerimiz arasında birçok benzerlikler vardır. Ayreks fiyatıyla rekabetsizdir. A3 üreticileri arasında Ayreks, a3 üretimi kapasitesini arttıran ender firmalardan birisidir.

A4 Display Çerçeve

Ölçüleri arasında en yaygın olanı a4 poster ebatıdır. a4 metal rondo köşeli olanı en çok rağbet edilen üründür. A4 en ucuz Ayreks’te bulabilirsiniz. A4 asansör içinde çok kullanışlıdır. Reklam ajanslarının en çok tercih ettiği çeşittir. A4 avrupa yakasında üretimi maliyetler açısında yavaş yavaş kalkmaktadır. Zaten gerekte yoktur. Artık kargo ile her yere ulaştırılabilmektedir.

A5 Display Çerçeve

Teknik şartnamesi tüm kamu kurumları tarafından istenmektedir. İstanbul Ankara İzmir Bursa Adana Kayseri Konya Ataşehir İkitelli Çağlayan Kadıköy Lüleburgaz il ve ilçelerinde özellikle istenmekte olup Ayreks olarak bu yerler dahil tüm Türkiye’ye kargo ile gönderebilmekteyiz. Özellikleri bakımından hala alternatifi bulunamayan bir çerçeve türüdür.