Ayaklı Menü Panosu

Menü panosu şık görünümü ile tanıtımızı hedefine ulaştırır. Ayaklı menü panosu yüksek kaliteli alüminyum profillerden üretilmiştir. Ayaklı Menü standı taşıması ve kurması çok kolaydır.

Menü Panosu Fiyatları

Ayaklı menü panosu fiyatları açısından 2006’dan beri imalatını yaptığımızdan ötürü kaliteyi en düşük fiyatla sunan ayaklı menü tabelası üreticisi firmasıyız.

Nasıl fiyat teklifi alırız?

ayreks@ayreks.com veya 05539501146 (WhatsApp) ile ürün isimleri ve miktarlarını bize gönderiniz. Size tüm sipariş bilgilerini içeren indirimli fiyat tekliflerimiz gönderilir.

Fiyatlarınız neden uygundur ve ürün kalitenizi etkiler mi?

İmalatçı firma olduğumuzdan maliyetleri en aza indirme potansiyelimiz bulunmaktadır. Garantimizi etkileyecek düzeyde asla kalitemizi bozmayız. Ayaklı menü panolarımızda yüksek kaliteli malzemeler kullanmaktayız.

Satış sonrası yedek malzeme desteğiniz var mı?

Çerçevelerin şeffaf koruyucuları zamanla çevre şartlarından dolayı eskimektedir. Sadece müşterilerimize yedek malzeme temin etmekteyiz.

Klasik Menü Panosu

Afişlerinizi kolayca değiştirebilirsiniz. Gövde, ayak ve çerçeve demonte olarak bir koliye konulmaktadır. Gövdesi ve çerçevesi gümüş eloksal profilden üretilmiştir. Çerçeve hariç 90 cm yüksekliktedir. 4 mm kalınlığında 320×245 mm ebatlarında kalın sac tabana sahiptir. Hem yatay hem de dikey olarak kağıdınızı yerleştirebilirsiniz.

ayaklı menü panosu

Eğimli Menü Panosu

Tanıtımlarınızı kolayca değiştirebilirsiniz. Gövde, ayak ve çerçeve demonte olarak bir koliye konulmaktadır. Gövdesi ve çerçevesi gümüş eloksal profilden üretilmiştir. Çerçeve hariç 90 cm yüksekliktedir. 36 cm çapında gümüş metal renkli, yuvarlak sac taban bulunmaktadır. Hem yatay hem de dikey olarak kağıdınızı yerleştirebilirsiniz.


Menü Panosu

Fuar, kongre ve kültür merkezleri, AVM ve sinema gibi yerlerde kullanılır. Bütçenize en uygun panoları üretmekteyiz. Modelleri rondo ve gönye olmak üzere çerçeve köşesine göre de ayırtedebilirsiniz.Üreticiler içinde Ayreks markasının ayrı bir yeri vardır.

A3 Menü Panosu

Üreticisi olduğumuz menü panoların yedek parçalarının da satışını yapmaktayız. Bu yüzden bu ürünün ticaretini yapanlardan çok üretici firma ile iletişime geçmenizi öneririz. Menü pano satışı Teklif Al & Sipariş Ver bölümünde belirtilir. Pano satıcıları arasında Ayreks saygın bir konuma sahiptir. Satış noktaları sadece işyerimiz ile sınırlı değildir. Kargo ile gönderim de yapılmaktadır. İmalat tarafımızdan yapılmakta ve garantimiz altındadır. ​Garantili ürünler sunan ender şirketlerden biriyiz.

A4 Menü panosu

Ayaklı menü panosu ne kadar sorusuna kurlardaki değişikliklerden dolayı ancak iletişime geçtiğiniz iş gününde cevap verebiliriz.