Gönye Çerçeve

Gönye köşe alüminyum çerçeve diğer adıyla gönye çerçeve fiyatları açısından en çok tercih edilen açılır kapanır alüminyum gönye çerçeve çeşididir.

Gönye Köşe Çerçeve

Gönye köşe çerçeve fiyatları açısından 2006’dan beri Gönye köşe alüminyum çerçeve imalatı yaptığımız hasebiyle kaliteyi en uygun fiyatla sunan gönye çerçeve üreticisi firmasıyız.

Güncel fiyatlarınız nedir ve nasıl toptan fiyat teklifi alırız?

Güncel fiyatlarımızı bulmak için bu sayfanın aşağısına ilerleyip ilgili bağlantıyı tıklayınız. İletişim seçeneklerimizden biri ile ürün isimleri ve miktarlarını bize gönderiniz. Size tüm sipariş bilgilerini içeren indirimli fiyat tekliflerimiz gönderilir.

Fiyatlarınız neden uygundur ve ürün kalitenizi etkiler mi?

Çünkü imalatçı firmayız. Maliyetleri en aza indirme potansiyelimiz bulunmaktadır. Garantimizi etkileyecek düzeyde asla kalitemizi bozmayız. Çerçevelerimiz köşe ve menteşe kısmından kolayca kırılan, arkası tamamen siyah çöp plastik tabanlı çerçevelerden değildir. Yüksek kaliteli plastik hammadde kullanmaktayız.

Satış sonrası yedek malzeme desteğiniz var mı?

Evet. Çerçevelerin şeffaf koruyucuları zamanla çevre şartlarından dolayı eskimektedir. Sadece müşterilerimize yedek malzeme temin etmekteyiz.

İstenilen ölçülerde gönye çerçeve yapılabilir mi?

Hayır. Ama rondo köşelerden imal edebiliriz.

Gönye Köşe Alüminyum Çerçeve

Gönye köşe çerçeve 25 mm. eloksal alüminyum profile sahiptir. Arka zeminde sert kraft mukavva kullanılır. Standart gönye köşe alüminyum çerçeve modelimiz gümüş rengidir. İsteğe bağlı olarak farklı RAL renklerinde üretilebilir. Ürünler birlikte montaj için vida ve dübel verilmektedir. Ambalajlama istenilirse koli halinde veya tekli kutularda yapılır. İsteğe bağlı olarak çift taraflı bantla montaj yapılabilir.

Poster Ölçüleri (cm)
70×100, 50×70, 35×50, A1, A2, A3, A4, A5
GÖNYE KÖŞE FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Afiş Ebatı (cm)Fiyat (TL)Vergi Oranı
70×100190+ %18 KDV
50×70100+ %18 KDV
35×5070+ %18 KDV
A1160+ %18 KDV
A290+ %18 KDV
A350+ %18 KDV
A435+ %18 KDV
A5+ %18 KDV
Toptan alımlarda indirimli fiyat isteyiniz.
gönye köşe alüminyum çerçeve

70×100 Gönye Köşe Alüminyum Çerçeve

Bu çerçeve modelleri ürünün köşesine göre ayrılır. 70×100 boyutu yeni tercih edilmekte olan bir üründür.

50×70 Gönye Köşe Alüminyum Çerçeve

Çıtçıtlı 50×70 ürünümüzde yüksek kaliteli çelik yay kullanılmaktadır. Bu ürün çıt çıt 50×70 , çıt çıtlı 50×70 veya tiktak 50×70 olarak da söylenmektedir. 50×70 display ürünlerinin vazgeçilmez ürünüdür. Display 50×70 olarak da anılmaktadır. 50×70 firmaları arasında Ayreks kalitesi ve zamanında teslimatıyla öne çıkmaktadır.

35×50 Gönye Köşe Alüminyum Çerçeve

35×50 pano maliyetleri yüksek olmasına rağmen tarafımızdan mümkün olduğunca düşük tutulmaktadır. 35×50 çerçeveli pano plastik olanlara göre daha pahalı olmasına rağmen daha güzeldir.

A1 Gönye Köşe Alüminyum Çerçeve

A1 büyük ebatlı olanlar arasında fiyat performans açısından diğerlerine göre bir adım öne çıkmaktadır. A1 metal çerçevesi olarak piyasada parlaklığı açısından alüminyum olan tercih edilmektedir.

A2 Gönye Köşe Alüminyum Çerçeve

A2 çerçeve son zamanlarda plastik çerçeveler tarafından ikame edilmeye çalışılmasına rağmen a2 poster için vazgeçilmezdir.

A3 Gönye Köşe Alüminyum Çerçeve

Snapper çerçevesi ya da diğer adıyla snap alüminyum çerçeve ile ürünlerimiz arasında birçok benzerlikler vardır. Ayreks fiyatıyla rekabetsizdir. A3 üreticileri arasında Ayreks, a3 üretimi kapasitesini arttıran ender firmalardan birisidir.

A4 Gönye Köşe Alüminyum Çerçeve

Ölçüleri arasında en yaygın olanı a4 poster ebatıdır. a4 metal rondo köşeli olanı en çok rağbet edilen üründür. A4 en ucuz Ayreks’te bulabilirsiniz. A4 asansör içinde çok kullanışlıdır. Reklam ajanslarının en çok tercih ettiği çeşittir. A4 avrupa yakasında üretimi maliyetler açısında yavaş yavaş kalkmaktadır. Zaten gerekte yoktur. Artık kargo ile her yere ulaştırılabilmektedir.

A5 Gönye Köşe Alüminyum Çerçeve

Teknik şartnamesi tüm kamu kurumları tarafından istenmektedir. İstanbul Ankara İzmir Bursa Adana Kayseri Konya Ataşehir İkitelli Çağlayan Kadıköy Lüleburgaz il ve ilçelerinde özellikle istenmekte olup Ayreks olarak bu yerler dahil tüm Türkiye’ye kargo ile gönderebilmekteyiz. Özellikleri bakımından hala alternatifi bulunamayan bir çerçeve türüdür.